Yükleniyor...

Merkez Adres :
Tığcılar Mh. Karaosman Sk. Beyaz İş Mrk. No:17/101
Adapazarı / Sakarya
Avrupa Şube :
Muratpaşa Mh. Kamil Cd. No:121/A
Bayrampaşa / İstanbul
Merkez Telefon: 0264 271 96 96
Avrupa Şube: 0212 614 13 12
Mobil : 0533 332 46 94

Demir Hayat’tan Bir İlk Daha

Demir Hayat’tan Bir İlk Daha

Demir Hayat’tan Bir İlk Daha

Türkiye’nin ilk tüp bebek tedavisini de kapsayan sağlık sigortası Demir Hayat Sigorta A.Ş. ve Jinemed Hospital işbirliği ile gerçekleşti. Demir Hayat Sigorta A.Ş. ‘ nin sunduğu bu poliçe ile çiftler tüp bebek uygulamasının yanı sıra doğum hizmetlerinden de yararlanabilecekler. Yalnızca Jinemed Hospital’ da geçerli olacak “Nurtopu Sağlık Poliçesi” tüp bebek uygulamaları ile hamilelik ve doğum teminatlarını kapsıyor.

Tüp Bebek Teminatı
Teşhisin kesinleşmesinden ve tüp bebek kararı alınmasından sonra, gebelik kesesi ve kalp atışının duyulması aşaması ile gebeliğin ilk 3 ayı içindeki tüm tetkik ve işlemleri kapsar. Poliçe ile 2, 3 veya 4 denemelik uygulamalar haklar satın alınarak, toplamda 9 seçenekte fiyatlar sunulur.

%50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı
Teşhisin kesinleşmesinden ve tüp bebek kararı alınmasından sonra, hamilelik gerçekleşmiş ise gebeliğin ilk üç aylık dönemi kapsar. Poliçe ile 2, 3 veya 4 denemelik uygulamalar haklar satın alınarak, toplamda 9 seçenekte fiyatlar sunulur.
Eğer tüm denemeler sonucunda gebelik gerçekleşmez ise veya kaza dışında herhangi bir sebep ile ilk üç aylık dönem içinde gebeliğin sona ermesi durumunda Demir Hayat Sigorta A.Ş. , 2 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 1950 USD, 3 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 2225 USD veya 4 denemeli %50 Başarı Endeksli Tüp Bebek Teminatı almış olan sigortalıya 2475 USD tazminat öder.
Frozen Embryo Transfer (Dondurulmuş Embryo Transfer) imkanı sağlıyor, ve Tüm seçeneklerde %25 peşin, 3 eşit taksit imkanı sunuyoruz.

JİNEMED HOSPİTAL
1988 yılından bu yana 50 bin hastaya hizmet veren Jinemed 17 yıl önce Türkiye’nin ilk özel tüp bebek merkezini kuran Prof. Dr. Teksen Çamlıbel başkanlığında Beşiktaş’ taki Jinemed Hospital’a taşındı. Jinemed Hospital yeni binasında 4000 m 2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve dünya standartlarında bir hastane olarak hizmet veriyor.