Yükleniyor...

Merkez Adres :
Tığcılar Mh. Karaosman Sk. Beyaz İş Mrk. No:17/101
Adapazarı / Sakarya
Avrupa Şube :
Muratpaşa Mh. Kamil Cd. No:121/A
Bayrampaşa / İstanbul
Merkez Telefon: 0264 271 96 96
Avrupa Şube: 0212 614 13 12
Mobil : 0533 332 46 94

“Hayat sigortası bir gider değil, bir gelirin güvencesidir.”

“Hayat sigortası bir gider değil, bir gelirin güvencesidir.”

“Hayat sigortası bir gider değil, bir gelirin güvencesidir.”

Gelecek kaygılarımızın arttığı bir dönemdeyiz ve geleceğin belirsizliği, elimizdeki varlıkları doğru kullanmayı ve değerlendirmeyi ihtiyaç haline getirmektedir.

Bu nedenle elimizdeki paranın da kıymetini bilip dogru yatırım araclarına yönlenmemiz gerekiyor. Yaşam süremizin de uzadığı hesaba katılırsa tasarruf yapmak eskisinden çok daha önemli bir hale geldi. Birikim yapmak için öncelikle bir nedenimiz olmalı yani finansal hedef ya da hedefler. Herkes için değişebilir bu hedef. Burada önemli olan birikimlerimizin bir amacının olmasıdır. Birikimlerimizde finansal hedeflerimize göre ayrılabilir.

Ancak çoğu zaman birikim ve tasarruf yaparken bazı yaşamsal risklerimizi de koruma altına almamız gerektiğini unutuyoruz.Vefat ,hastalık, maluliyet, sürekli sakatlık işsiz kalma gibi.

Bu tarz yüzü soguk riskler hiç başımıza gelmeyecek gibi düşünürüz,hep sağlıklı ve calısabilir durumda iken birikimlerimizi yapmayı planlarız.

Peki yaşamsal risklerimize karsı ne yapıyoruz?

Her zaman sağlıklı ve calısabilir durumda olabilecek miyiz?

Bir Hastalık başımıza geldiğinde hem calısamayabilir durumda olacak hemde birikimlerimizi sağlığımız icin harcamaya başlayacagız ve artık tüketici konumunda olacağız.

Bu gibi zorluklar karsısında hayat sigortası bizlerin yanında olan en doğru güvencedir. Ailemizin,eşimizin ve çocuklarımızın yaşam standartları yine eğitim giderleri gibi geleceğin maddi zorluklarına karşı bir teminatdır.

Dolayısıyla hayat sigortası bir gider değil geleceğiniz için yaptığınız önemli bir yatırımdır

Hayat Sigortası ile ;

Giriş yaşı ve cinsiyete göre değişen, primlerle orantılı belirlenen vefat teminatı kapsamı ile sevdiklerinizi güvence altına alırsınız

Sigorta süresi sonunda riskin gerçekleşmemesi durumunda ödenen tüm primler iade edilir ve bir birikim sağlamış olursunuz

Hayat sigortası döviz cinsinde olduğu icin paranızın değer kaybı ortadan kalkar

Rabia Eylem YAYLA
C.S Yönetim Kurulu Üyesi